Servis iPhone a iPad

Provádíme odborný expresní servis všech modelů. Většinu náhradních dílů držíme skladem přímo v Pardubicích. Servis provádíme na rozdíl od konkurence přímo u nás. Vy nemusíte nikam chodit ani nic zařizovat. Garantujeme nejlepší ceny na trhu, kvalitu a rychlost opravy.


Vyberte si požadovaný model:* Pro opravy používáme pouze originální náhradní díly, proto nemůžeme soutěžit s nejnižšími cenami na internetu. Stoptocentně ručíme za kvalitu a zobrazení použitých originálních dílů.

* Ceny platí pro použití originálních dílů nejvyšší kvality.
* Pokud chcete ušetřit, sdělíme Vám ceny za OEM produkty na vyžádání.

Pro objednání termínu opravy a možnosti opravy na počkání, pište na
nebo volejte: . Při kumulované opravě více komponent je možná cena dle dohody.

Možnost opravy iPhone přímo u zákazníka, po předběžné domluvě, za příplatek 500 Kč.

Opravy zařízení zasažených kapalinou

Pokud Vám spadl iPhone, iPad do kapaliny, jste tu na správném místě. Používáme unikátní metodu ultrazvukového čištění systémové desky, které odstraní veškeré známky koroze a odstraní případné krátké spoje a nečistoty. Tento zákrok provádíme již od 500,- Kč.

Servis výpočetní techniky Apple

Nabízíme Vám dlouholeté zkušenosti se servisem výrobků Apple, pro záruční servis zastupujeme autorizované servisní středisko iOpravna.cz. Pozáručně provádíme diagnostiku a následnou opravu přímo v Pardubicích.

Sběrný servis Hradec Králové

Nabízíme Vám službu sběrného místa v Hradci Králové. Zařízení si vyzvedneme ve Vámi určeném místě a po opravě zpětně doručíme. V případě Vašeho zájmu volejte: .

Servisní ceny

Ceny za servis jsou orientační vzhledem k měnícím se kurzům za náhradní díly. Pro zjištění aktuálních ceníků za opravu Vašeho zařízení nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: nebo na emailové adrese: .